O nas

Studio ZENGOTA meble kuchenne znajdą Państwo w Kobylance koło Szczecina. To zaledwie 10 minut drogi od Stargardu Szczecińskiego, a 20 z centrum Szczecina.  

Pomysł na meble kuchenne powstał w 1992 roku, kiedy to właściciel Zenon Zengota po kilkuletniej pracy u największego producenta mebli kuchennych w Europie - firmy Wellmann w oparciu o zdobyte doświadczenie i solidną niemiecką tradycję postanowił spróbować własnych sił w Polsce zakładając firmę pod nazwą „zengota euro-kuchnie”. Właśnie w tym czasie wspaniałe zabudowy mebli kuchennych ze sprzętem do zabudowy wkroczyły na podbój polskiego rynku. 

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie na rynku !!!

Dzięki własnej hali produkcyjnej  z bogato wyposażonym parkiem maszynowym dzisiaj nasz zakład jest w stanie wykonać najbardziej skomplikowaną kuchnię z najtrwalszych materiałów z wykorzystaniem najnowszej technologii. 

JAKOŚĆ stawiamy na pierwszym miejscu ! 

Oprócz własnej produkcji oferujemy doskonałe w jakości i cenie meble niemieckich i polskich producentów. 

Całość oferty uzupełnia sprzęt AGD do zabudowy, dodatki do kuchni oraz nowoczesne wzornictwo, bogatej oferty stołów, krzeseł i mebli okazjonalnych.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego studia, gdzie na ogromnej powierzchni 400m2 prezentujemy naszą bogatą ofertę mebli kuchennych, sprzętu AGD oraz dodatków meblowych. Doświadczeni sprzedawcy z ochotą pomogą Państwu funkcjonalnie zagospodarować pomieszczenie kuchenne umilając rozmowę o kuchni filiżanką pysznej, aromatycznej kawy.
2012 © OPTIMA « cms »