Promocje
Zapraszamy do zakładki PROMOCJE. Znajdziecie tam Państwo sprzęty w cenach niższych niż w ofercie internetowej.

FABER Titano 60

TITANO. NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIA. Nowatorska konstrukcja zawieszona na ścianie. Stalowa rama i przedni panel wykonany ze szkła stanowią solidną osłonę okapu jednocześnie nadając mu lekkości. Dzięki sterowaniu sensorowemu wystarczy jeden delikatny dotyk by zarządzać funkcjami. Pomimo, że Titano ma tylko 30 cm głębokości jest w stanie zapewnić maksymalną wydajność i skuteczność usuwając nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia kuchennego. Okap wyposażony jest w silnik ENERGY, który zmniejsza natężenie hałasu o 3 dB(A) i zwiększa wydajność okapu o 30% nawet w przypadku długich duktów dla powietrza wylotowego. Oświetlenie LED w dolnej części okapu daje silne i dokładne światło z przyjemną, relaksującą intensywnością przy niezwykle niskim zużyciu energii.


FABER Titano 60

w internecie cena 3268

z dostawą u nas zakup 2780 brutto

OKAP FABER

Lithos wyróżnia się starannie wykończonymi, delikatnie zaokrąglonymi brzegami obudowy, przez co staje się absolutnie gładki i harmonijny. Dwa halogeny umieszczone wewnątrz obudowy okapu doskonale oświetlają płytę kuchenną. Wyposażony w silnik Energy jest wydajny i cichy, a po uruchomieniu intensywnej prędkości osiąga maksymalną wydajność zasysania i staje się jeszcze bardziej skuteczny.

FABER Lithos 45

w internecie cena 2068 z dostawą

 u nas zakup 1500 brutto
PŁYTA GORENJE IS 648 AC

Płyta indukcyjna SmartSense, funkcja bezpieczeństwa. Rodzaj montażu: do zabudowy. StayWarm - podtrzymywanie temperatury dań BoilControl, zabezpieczenie przed wykipieniem. Funkcja zwiększenia mocy Power Boost. Timer Krawędź płyty: Fazowane krawędzie. Wskaźnik mocy resztkowej. Napięcie przyłączeniowe: 230 V. Moc przyłączeniowa: 7400 W. Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 4,9 × 51 cm. Wymiary do zabudowy: 56 × 4,8 × 49 cm.

 gorenje IS 648 AC

u nas zakup 2840 + 5lat gwarancji gratis** 5 lat gwarancji gratis od gorenje przy zakupie min 2 szt do zabudowy w studiach

PYRAMIS Petra79x50

wymiary zlewozmywaka: 79x50 cm, wymiary komory: 32,5 41,0x21,0 cm, minimalna podbudowa: 45 cm.

kolory:
biały
grafit
beż
szary
piaskowy
czarny


w internecie cena 825 z transportem

u nas zakup 750 brutto
2012 © OPTIMA « cms »