Dla wyjątkowego designu i estetyki w Twoim domu!

Dostępne firany z różnokolorowymi lamówkami!

Estetyka i funkcjonalność - to właśnie firana woalowa

Ten rodzaj firan ma naprawdę wiele zalet - jedną z nich jest to, ze nie osiada na nich kurz!

Wbrew pozorom, cena nie jest najmocniejszą stroną tych firan. Woal jest nieco droższym materiałem od klasycznego żakardu, jednak daje nam znacznie większy zakres popisu, jeśli chodzi o aranżacje wnętrz. Tkanina ta jest doskonała pod wszelkiego rodzaju upięcia przy pomocy klamer, czy spinek do firan.

Ogrom możliwości aranżacyjnych - postaw na firany woalowe!

Jeśli stawiasz na klasykę, to gładkie i jednolite firany woalowe będą idealnym pomysłem, na dopełnienie klasycznej i tradycyjnej aranżacji.

Tkanina woalowa zazwyczaj cechuje się mocnym skrętem nici, co sprawia, że jej waga jest niewielka, ale tekstura niezbyt przejrzysta. Firany woalowe nie przepuszczają promieni światła słonecznego, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w dobrze naświetlonych miejscach z oknami wychodzącymi na stronę południową.

Czytaj dalej: Bardziej zdecydowany charakter w Twoim pomieszczeniu wprowadzą woalowe firany z kolorowymi lamówkami!

Postaw na firany woalowe i ciesz się wyjątkową dekoracją swojego okna!

Firany woalowe to idealne przesłony okienne do każdego rodzaju pomieszczenia! Odnajdą się bardzo dobrze w każdej klasycznej, czy też nowatorskiej aranżacji. Dostępne w tak wielu formach i fasonach, że z pewnością znajdziesz coś dla swojego domu!

Idealne do kuchni, przedpokoju, sypialni, salonu, czy nawet całego domu! Firanki woalowe są estetyczne i funkcjonalne - jedyną ważną rzeczą, o jakiej warto pamiętać, jest to, żeby unikać prania mechanicznego (szczególnie opcji wirowania), dobrze jest raz na pewien czas poświęcić im trochę uwagi i wyprać przesłony ręcznie.

Zamów idealną firanę na swoje okna na wymiar!

Dowiedz się więcej o firanach woalowych!

Zobacz aranżacje z woalowymi firanami