Rolety do domu Rolety bezinwazyjne Na dzień i na noc Rolety plisowane * Znajdziesz w serwisie

Rolety dostępne na wymiar!

Więcej o roletach okiennych

Postaw na rolety wewnętrzne!

Wyjątkowa aranżacja - rolety wewnętrzne na wymiar!

Dobierz odpowiedni model do swojego wnętrza!

Klasyczne czy może nowoczesne rolety wewnętrzne?

Rolety, jakie proponujemy w naszym serwisie, znajdziesz wykonane z różnego rodzaju materiałów - tkaniny, drewno, aluminium czy nawet PCV! Sprawdź dostępne propozycje i znajdź rolety dla siebie!

Dla nowoczesnych wnętrz, najlepsze będą rolety rzymskie, które zdecydowanie przyczynią się do wzbogacenia designu w całym Twoim mieszkaniu!

Dlaczego warto postawić na rolety w domu?

Bardzo ważne jest to, aby zwrócić szczególną uwagę na cechy danego modelu rolet, jakie chcesz zastosować w swoim mieszkaniu. Rolety wewnętrzne na wymiar, to przede wszystkim niewielka waga, możliwość prania (w większości przypadków) i wyjątkowa prostota całego produktu!

Wybór odpowiedniej rolety, zleży w głównej mierze od tego, gdzie chcesz zastosować ten rodzaj przesłony okiennej. Do klasycznych pomieszczeń, bardzo dobrze będą pasować rolety austriackie, bądź rzymskie. Te modele najkorzystniej podkreślą wnętrze całego pokoju.

Warto wiedzieć, że: Na rolety warto postawić, głównie dlatego, że można samodzielnie regulować ilość wpadającego do pokoju światła.

Rolety wewnętrzne również na okna o nietypowych kształtach!

Rolety plisowane z powodzeniem możesz zastosować do przysłonięcia okien o nietypowych kształtach, takich jak np. trapez, okrąg, czy trójkąt!

Jesli posiadasz więc w swoim domu pomieszczenie, które wyposażone jest właśnie w otwór okienny, w kształcie konkretnej bryły - koniecznie sprawdź propozycje plisowan ych rolet, które wykonane specjalnie na wymiar Twojego okna idealnie pokryją cały jego kształt!

To właśnie rodzaj rolet plisowanych idealnie nadaje się do większości niestandardowych przypadków!

Dowiedz się więcej o roletach plisowanych na Twoje okno!

Zobacz dostępne propozycje!